Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

wtorek, 2 października 2012

"Szukam" - dobrze czy źle? ☺

Piękny - albo i niekoniecznie - dzień na naszej wyspie Panfu. Wchodzimy do miasta, San Franpanfu lub gdziekolwiek indziej. Jak naszym pandzim okiem sięgnąć, wszędzie, głównie w najbardziej zapełnionych krainach, znajduje się wiele pand. Większość krzyczy na cały głos, tak że nie słyszy się własnych myśli. Co najczęściej krzyczą? "Szukam ..." - najczęstszy zwrot pand mieszkających w Panfu. Czy to dobrze, czy źle? Zależy. Przede wszystkim od tego, jak pandy to formułują. Jeśli napiszą tylko "szukam dziewczyny/chłopaka/dziecka/mamy/kota/psa/pana", jest dobrze. Dziwi mnie jednak poszukiwanie drugiej połówki. Czyż nie lepiej podejść do płci przeciwnej, uraczyć komplementem, wysłać kwiatka i spytać o chodzenie? Głównym problemem jest jednak niewierność, czyli następnego dnia po znalezieniu drugiej połówki ponowne jej szukanie.
Jest natomiast dużo gorzej, gdy słyszymy "szukam chłopaka/dziewczyny do s". Nad tym nie będę się zbytnio rozwodzić, ponieważ już o tym pisałam - kliknij. Na zdjęciach przedstawię krótko dobre i złe przykłady.
Dobre:

Złe:

Spodobała mi się postawa pandy nat302 (przykłady dobre, prawy górny róg zdjęcia). "Szukam laski z zp albo bez". Wreszcie jakaś panda, której nie zależy wyłącznie na Złotej Karcie. W dzisiejszym Panfu niewiele można spotkać takich pand.
A'propos Złotej Karty, wiele pand mówi, że zna hasła takowych - "kto chce miec to konto do mojej chatki". Nie radzę wdawać się z takimi w rozmowy. Wszystkie te hasła zostały albo wymyślone, albo po prostu konta zostały skradzione. Jak Wy, Czytelnicy i reporterzy, byście się czuli, gdyby kompletnie obce osoby przestawiały Wam meble, ubranka, albo nawet zrażały do Was Waszych kolegów?
Wniosek? Poszukujcie rodziny lub zwierzęcia. Jednak róbcie to w sposób taki, aby nikogo nie urazić, nie piszcie pod żadnym pozorem o seksie, nie wyłudzajcie nic, nie podawajcie danych osobowych. Róbcie to dla dobra naszej wyspy! 

Reporterka Miskab10


Related Article:

3 komentarze:

RN pisze...

Najbardziej mi się podoba "Szukam psa!" :)

Mαкαяєиα11 pisze...

A mnie ciekawi jak ta panda napisała "gołych" i nie dostała ostrzeżenia.

miskab10 pisze...

Mnie też to ciekawi.
W zeszłym roku miałam dwa koty na Panfu, które poszukiwały pani :D


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template