Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

wtorek, 18 września 2012

Skandali coraz więcej!


Zdjęcie małe, ale chyba mówi samo za siebie. Zostało ono zrobione 16 lipca br. na czacie tej strony. Nie wiem, czy wpis dodała panda mieszkająca w Panfu, czy też nie. Jednak już sama nazwa użytkownika jest szokująca - bardzo wulgarne określenie. Treść także - większość czytelników bloga, na którym umieszczony był ten czat, ma od 10 do 14 lat. A potem się dziwimy, skąd dzieci tyle wiedzą o seksie, o czym możecie się również przekonać, oglądając Wydział Śledczy - Misję Drugą.
Czy ten użytkownik nie wstydził się pisać czegoś takiego w Internecie, co czyta miliony innych internautów? Przecież, dostaliśmy nawet taką poradę od Oscara, nikt nie jest anonimowy. Specjaliści potrafią dojść do tego, która osoba to napisała. 
Obserwowałam także pandy, które szukały drugiej połówki. Czasem i ja przychodziłam do ich chatek, ale zanim przyszły, chowałam się za ekranem. Na szczęście przeważnie nie dochodziło do gorszych sytuacji, jednak raz zauważyłam, jak dwie pandy robiły to w San Franpanfu. Jak mogły robić to w miejscu publicznym, i to w dodatku zatłoczonym, z tego co pamiętam? Na Panfu mieszkają nawet już sześcioletnie pandy! Małe dzieci przysłuchują się i oglądają te bzdury. A potem mamy to, co mamy. Przeciwwstawiajmy się temu! Pomóżmy, by Panfu mogło słusznie nazywać się bezpieczną krainą, i aby na czatach nie dochodziło do takich skandali!
Reporterka Miskab10


Related Article:

6 komentarze:

Dziennikarze Panfu pisze...

Świetny artykuł. Przyznaję Misia, przeciw wstawiajmy się złu na Panfu.
Roch99

RN pisze...

Wydaje mi się, że treść prezentowanej wypowiedzi nie jest wulgarna. Słowo "seks" nie jest wulgaryzmem.
Brawa za podjęcie trudnego tematu.

Mαкαяєиα11 pisze...

O seksie też uczą na lekcjach wychowania do życia w rodzinie lub wychowania o seksie już od 4 klasy podstawówki, więc mają wtedy 10 - 11 lat. Dlatego ucząc się na tamtych lekcjach przynoszą tą wiedzę do domu i chwalą się nią w internecie, na chatach, forach. Dużo można o tym poczytać choćby wpisując w google "Mam ... lat" (w miejsce ... wstaw wiek). Takie wyniki wyszukiwania wyskakują, że głowa mała. Przykładem może być "Mam 11 lat i jestem w ciąży". Brak słów.

miskab10 pisze...

Jeśli chodzi o wulgaryzm, mówiłam o nazwie użytkownika, a nie o treści przez niego napisanej.
Nie rozumiem, czemu te dzieci nad tym nie panują!

RN pisze...

Dobre pytanie Misia.

๖ۣۜAnia pisze...

Makareno, nie chodzi tutaj o lekcje WDŻ, a o sam internet. Treści pornograficzne zabezpieczane są jedynie słowami: Masz 18 lat? Tak [wejdź] Nie [wyjdź], a oczywiste jest to, że nie zważając na wiek, osoba wejdzie na tą stronę. Według mnie duża wina jest po stronie rodziców, która przeważnie nie kontroluje działań swoich dzieci w internecie, no i są tego takie wyniki.


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template