Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

środa, 19 września 2012

Porada Oscara: Nie przeklinaj!

Dzisiaj Oscar radzi, przynajmniej mi, aby na czacie nie używać przekleństw. I słusznie. Ostatnio coraz więcej pand przeklina. Podobno wypowiedzi pand są kontrolowane, lecz problem w tym, że robią to specjalne maszyny, nie żywa panda. Wyłapują one tylko zlepki sylab. Dlatego też pandy poczynają sobie coraz swobodniej. Najodpowiedniejszym przykładem może być panda Domino144 (uważam, że wyraziła się tak niecenzuralnie, że jej nick należy ukazać).
Przenosił sylaby jako oddzielne wypowiedzi, więc uszło mu to na sucho. Zdjęcie na dowód obok.
"W końcu zostaniesz wyrzucony". Miejmy nadzieję, że złe pandy wkrótce odejdą w zapomnienie, a Panfu znów będzie radosną krainą, gdzie nie ma miejsca na takie ekscesy.
Reporterka Miskab10


Related Article:

3 komentarze:

Adik z Panfu pisze...

Ciekawy artykuł Miskab ;)

๖ۣۜAnia pisze...

Piszesz dobrze, ale powinnaś cenzurować te obrazki, bo są tutaj osoby z wiekiem nie większym niż 10 lat i wszystko podłapują.

RN pisze...

Może się mylę i oby jak najwięcej pand było niewinnych poniżej 10 roku życia, ale widziałam przed chwilą komentarz na oficjalnym koncie Panfu na fb, jak z wyglądu jakaś 8-latka wyzywa Centralę od debili. Z tego co widzę w necie od paru lat, największa liczba agresywnych, ubliżających w niewybredny sposób osób to dzieci i to takie po tzw. I Komunii. Może wiąże się to z tym, że mają przekonanie o anonimowości i braku kontroli rodzicielskiej...
Dobrze, że zwróciłaś uwagę, choć w tym przypadku wydaje mi się, że bez takiego dowodu, cały materiał nie miałby tej siły przekazu. Problem jest i to nie tylko z pandami z Panfu.


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template