Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

wtorek, 2 października 2012

Pomoc czy niezwrócenie uwagi?

Od czasu do czasu można spotkać pandy, które pytają się innych, jak rozwiązać przygodę lub fragment z misji, z którym mają problem. Takich, którzy potrzebują pomocy z czasem jest coraz więcej.

W większości, taki problem mają pandy, które przybyły niedawno do Panfu. Czują się zagubione, ponieważ wszystko dla nich jest nowe. Pand chętnych do pomocy jest niewiele. Ważne jest to, że w ogóle są. Dzisiaj dla przykładu jeden chłopak pytał się w Mieście o poradę, gdzie znajdziemy czarne pióra kruka. Gdy to pytanie padło, a w Mieście było parę pand, tylko jedna podeszła do niego  i udzieliła mu dobrej rady. Oczywiście z wdzięczności za okazaną pomoc podziękował jej. Wynika z tego, że naprawdę niewiele pand pomaga innym. A przecież nie jest tak trudno podejść do tego kogoś i udzielić mu wsparcia. Większość po prostu nie zwracała uwagi na to, że ktoś dopytywał się o wskazówkę jak dokończyć zadanie.

Kiedyś nawet za okazaną pomoc,  może  ktoś  się odwdzięczyć oraz wspomóc właśnie nas w trudnej sytuacji bądź potrzebie. Dlatego właśnie warto być uczynnym i dobrym obywatelem naszej krainy Panfu.

Reporterka Rozalinda10

Related Article:

1 komentarze:

tina panfu pisze...

No niestety ja się zapytałam np. ,,Gdzie jest scyzoryk do misji magiczny diament" i nikt nie zwrócił na mnie uwagi dopiero później jakieś dwie pandy mi pomogły.


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template