Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

sobota, 25 lutego 2012

Solidarne Panfu ☺

   W grupie nie tylko raźniej ale i bezpieczniej. Na nic nie przydał się mroczny bałwan Evrona. Może na początku wystraszył niejedną, mała pandę z Panfu. Później, kiedy oswoiliśmy się z jego obecnością na zamkowym dziedzińcu, to już nie był taki groźny. W jego stronę leciały celne śnieżki i niemiłe słowa. Odwzajemniał się zamrażając nas na kość. A do tego ten szyderczy śmiech, który niósł się w zamkowych murach.
   Ale pandy to nie tchórze, a do tego mają swoją wróżkę Kamarię i Profesora Bookworma. Szczególnie nasz niezawodny Profesorek zasłużył na pochwałę. Jego genialny wynalazek zabezpieczył nas przed zamrożeniem. Teraz mogliśmy pozwolić sobie na więcej swobody w starciu z "zimnym" wysłannikiem wodza bitterlandczyków.
Kiedy pojawił się pomysł z suszarkami, to już było prawie pewne zwycięstwo. No może, tak trochę później uwierzyliśmy w końcowy sukces.
   Jak bardzo często na Panfu, do  zwycięstwa przyczyniła się gra w jednej drużynie. Solidarna praca zespołowa zamieniła groźnego śniegowego potwora w kałużę wody. Jeśli byśmy robili to w pojedynkę, to mogę się założyć, że trwałoby to do Wiosny. A tak, mamy załatwionego kolejnego łobuza. Zły bałwan okazał się kolejnym niewypałem Evrona. Jego plan zakończył się niepowodzeniem. Kolejny raz możemy z ulgą odetchnąć i świętować wspólny sukces. Koszmarny bałwan i cały ten plan przeszedł do historii.
   Ale niech to nas nie zniechęci do bałwanków. Śniegowa postać zawsze była i będzie miłym elementem zimowej zabawy. Korzystajmy ze śniegu i lepmy swoje bałwanki.
Pisał dla Was Reporter Kapi1000Related Article:

1 komentarze:


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template