Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

piątek, 24 lutego 2012

Dachowcy są wśród nas

Do poruszenia tego tematu skłoniły mnie wypowiedzi pand na blogu Gieniuka oraz idąc dalej tym tropem w Dzienniku Elli i Maxa w komentarzach pod "Artykułem naszej kolejnej zwyciężczyni".
Polecam ciekawą lekturę.
Szczerze powiem, że nie spotkałam się z tzw. "dachowcami". W Panfu nie było mnie z jakiś rok, a może i dłużej. Mogę tylko podzielić się tym co było na początku czyli wiosną w 2008 roku. Pandy w tym czasie szukały czegoś co mogłyby zrobić innego niż reszta. Po jakimś czasie pojawili się akrobaci, którzy potrafili znaleźć się w miejscach niedostępnych. Wtedy było to bardzo trudne ponieważ o ile dobrze pamiętam, pandy nie mogły jeszcze skakać. Większości udawało się zająć wysokie pozycje i inne trudno dostępne miejsca np. morze, niebo. Pandy chętnie dzieliły się swoimi sztuczkami w postaci licznych instrukcji na swoich stronach. Takie też można zobaczyć nawet u nas (początki naszej gazety).
W samym Panfu, pandy też chętnie udzielały porad jak znaleźć się tam gdzie one.
Jednak wczoraj przypadkiem odkryłam, że chyba wszystko się zmieniło. Zdaje się, że powstała jakaś elitarna grupa pand nazywana "Dachowcami" z powodu przesiadywania na dachach domów.

Co więcej wiadomo na ich temat? Jeśli tylko coś wiesz dopisz koniecznie swoje spostrzeżenia w poniższym formularzu.Related Article:

0 komentarze:


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template