Related Article:
środa, 7 lipca 2010
Wieszak ubranka nam rozdaje, każdej Pandzie radość daje
Na stadionie wciąż stoi wieszak, z którego Pandy mogą codziennie odbierać wspaniałe koszulki oraz flagi swoich faworytów. Dzisiaj odbywa się mecz pomiędzy dwoma państwami - Niemcami oraz Hiszpanią. Nie jestem w stanie odpowiedzieć kto wygra, ponieważ oba państwa są naprawdę dobre. Siłą rzeczy obstawiam jednak Hiszpanię. Faktem jest, że to oni byli Mistrzami Świata. A Wy na kogo stawiacie?
Related Article:
Related Article:
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


Marcin 




















2 komentarze:
Wygrają Niemcy ;Pe
Obstawiłam Niemcy, w myśl powiedzenia: "Wszyscy kopią piłkę, strzelają gole, a na końcu zwyciężają Niemcy" ;) Zobaczymy czy to się sprawdzi tym razem :)
Prześlij komentarz