środa, 7 lipca 2010

Wieszak ubranka nam rozdaje, każdej Pandzie radość daje

Na stadionie wciąż stoi wieszak, z którego Pandy mogą codziennie odbierać wspaniałe koszulki oraz flagi swoich faworytów. Dzisiaj odbywa się mecz pomiędzy dwoma państwami - Niemcami oraz Hiszpanią. Nie jestem w stanie odpowiedzieć kto wygra, ponieważ oba państwa są naprawdę dobre. Siłą rzeczy obstawiam jednak Hiszpanię. Faktem jest, że to oni byli Mistrzami Świata. A Wy na kogo stawiacie?



Reporter Sara220


Related Article:

2 komentarze:

EMM pisze...

Wygrają Niemcy ;Pe

RN pisze...

Obstawiłam Niemcy, w myśl powiedzenia: "Wszyscy kopią piłkę, strzelają gole, a na końcu zwyciężają Niemcy" ;) Zobaczymy czy to się sprawdzi tym razem :)

Prześlij komentarz


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (59)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

Najlepsze Blogi Panfu
widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template