
Witam was Pandy!
Czy doświadczyliście na własnym futrze czy też widzieliście gdy druga panda zazdrości
Złotej Karty?
No ale właśnie!
Jak przejawia się ta zazdrość?
Czy to tylko wyzywanie?
Nie...
Rzucanie balonami z wodą,ze śliną - wszystkim co się da aby tylko dokuczyć innemu
Może tej drugiej Pandzie sprawia to przyjemność no ale nie nam my jesteśmy mokszy, osmaleni
a nie raz brudni.
Takie zachowanie jest złamaniem zasad, bo Panfu jest wolne od złych zachowań.
Punkt 1 : Nigdy nie bądź złośliwą Pandą.
Pisał : Chihuha.
Related Article:

Marcin 




















0 komentarze:
Prześlij komentarz