Dziś, gdy poszedłem do naszego Butiku, otworzyłem katalog i zauważyłem nowe ubrania, które oczywiście od razu kupiłem.

Teraz jest czas piłki nożnej. Prawie wszystko jest z nią związane; meble, jutro nasz stadion, ale... ubrania nie.
Pozostaje zapytać "czemu"?
Może Lili nie lubi piłki nożnej, z czego wcale bym się nie zdziwił, ponieważ jest ona dziewczyną, a dziewczyny, w większości nie lubią piłki nożnej.
A przecież mogła zrobić stroje piłkarskie. Ja chętnie założyłbym strój bramkarza ;)
No cóż, może jutro się pojawią? Przecież nasza Lili lubi zaskakiwać...
P.S. Wczoraj znalazłem grę internetową twórców Panfu. Jest to www.oloko.de
Na razie jest cała niemiecka lecz może kiedyś zrobią polskie...
Zdjęcia pochodzą z niemieckiego dziennika Maxa i Elli
Related Article:


Marcin 




















2 komentarze:
Podpisuj zdjęcia
Ja np. lubię pilkę jak gram z bratem, ale w szkole to przegięcie... Cały czas mnie biorą na obronę i jak "b" strzeli nam gola to cała wina leci na mnie. 'O.O Więc wolę grać w "b". No, bo się wprowadziłam szkołę jak są ferie, chyba jestem uzależniona ;-) Artykuł super.
Evelca
Prześlij komentarz