Odwiedziny zawdzięczamy Spydy, który zaprosił słynnych reporterów - klik.
Ella i Max obejrzeli Licencję Spydy, czytali Jego artykuł i nawet zajrzeli na blog Kowuni :)Co prawda u nas nie napisali komentarza, ale próbowali ;) Na stronie Facebook zaznaczyli, że "lubią to" czyli akceptują czy popierają naszą stronę.
Podobne odwiedziny miały miejsce w zeszłym tygodniu ze strony Twitter, kiedy Ella i Max dodali mój profil do znajomych.
Related Article:



Marcin 




















8 komentarze:
Ale się cieszę!
Muszę im podziękować!
:D
A skąd wiesz, Tamaki, że oglądali moją licencję?
Wow, weszli na mojego bloga.
Dzięki, Spydy. ;)
Kowuniu, napisali coś u Ciebie?
Spydy, sprawdziłam ;)
Tam przy niemieckiej fladze jest link 4.bp - po kliknięciu otwiera się Twoja Licencja :)
Achaa...
Nie, nic nie napisali.
Ale sama zaproszę ich na swojego bloga i być może coś napiszą. (:
A czy to i na Pewno prawdziwi Max i Ella? Gratulacje Spydy :)
Są naprawdę prawdziwi ;)
Napisali na oficjalnym blogu ;)
Prześlij komentarz