Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

piątek, 11 stycznia 2013

Agresja kontra orientacja


Wczoraj właśnie coś takiego się wydarzyło. Brak słów. To może zacznę od początku... 
Obrzucałam się z pewną pandą wzajemnie tortami. Obie chciałyśmy już dostać tortowy kapelusz. Nagle panda Venom721 określiła nas gejami. A na jakiej podstawie? Po pierwsze, jesteśmy dziewczynami, a geje to mężczyźni. Wiele osób, jak zauważyłam, myli to. Po drugie, przemoc nie świadczy o orientacji. Czy np., gdy dwóch chłopców się pobije, to będzie znaczyło, że są homoseksualistami? Oczywiście, że nie. 
Pewnego razu, gdy przebywałam w statku kosmicznym Napasapy, to pewna panda powiedziała o Napasapie "zielony gej". Dziwię się, że obie pandy (ta obrażająca Napasapę i mnie) nie zostały zablokowane. 
Podsumowując: Panfu nie jest w 100% chronione - jeszcze niedawno blokowano za słowo "gej". Teraz już nie. Zwróćmy uwagę takiej osobie, a przede wszystkim sami tak nie piszmy!
Reporterka Miskab10

Related Article:

8 komentarze:

Anonimowy pisze...

Święta Prawda Miskab.

Larkana

Todd pisze...

Jestem osobą tolerancyjną, co więcej akceptuję osoby homoseksualne. Ale słowo w grze tego typu powinno być na liście zablokowanych. Powiem Ci, że gorzej by było, gdybyś została wyzwana od "pedałów". Z takim zachowaniem spotykam się osobiście w życiu realnym czasami i to dopiero potrafi człowiekowi ubliżyć. Takimi ludźmi jak ta panda nie należy się przejmować, bo widać, że to jeszcze pewnie dziecko zasłyszane słowo w domu czy w szkole.

Todd pisze...

dziecko, które zasłyszało*

przepraszam za pomyłkę :D

miskab10 pisze...

No cóż, w mojej szkole gimnazjum jest połączone z podstawówką i gimnazjaliści niektórych z nas, w tym i mnie, traktują jak zło konieczne. Ostatnio również zostałam, i to niejednokrotnie, wyzwana od pedałów - chociaż jestem dziewczyną.
Ja osób homoseksualnych nie akceptuję, jeśli okazują głośno swoją orientację i jeszcze żądają legalizacji małżeństw tej samej płci. Toleruję je wtedy, gdy siedzą chociaż cicho. Ale robi się o nich nawet programy, gdzie dzieci gejów wypowiadają się o tym, jak powstały. Brak słów.
Pozdrawiam :)

Lovercia pisze...

Faktycznie, orientacja s. nie powinna świadczyć o agresji. Czasem pandy są naprawdę bezmyślne i mówią takie słowa nawet nie wiadomo po co. Wielokrotnie widzi się pandy, które są źle wychowane, przeklinają. Zostają blokowane. Tylko dziwne, że nie blokują za takie słowa. Widać w zabezpieczeniu chatu na Panfu braki.
Niech pandy wiedzą, że źle się zachowują.

Pozdrawiam :)

Lovercia

RN pisze...

Może dlatego nie jest blokowane słowo "gej" bo nie oznacza nic obraźliwego.
Przemocy tu nie widzę ale brawa za ukazanie życia w Panfu.

miskab10 pisze...

Przemoc? Ta panda miala na mysli rzucanie się tortami.
Pozdrawiam :)

OfficialTheRPA pisze...

Mnie raz nazwano na panfu ,,Gej" bo byłem ubrany bardzo mrocznie.Raz inną pandę tak potraktowano stanołem w jej obronie a tu dostałem blokowanie na cały dzień bo nazwałem tego wyzywacza dzieciakiem


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template