Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

piątek, 23 listopada 2012

Wydarzenia z tygodnia

W tym tygodniu świadkami byliśmy paru ciekawych zdarzeń. Od paru dni już robot nie uruchomiony nie wychodzi z Dżungli. Stało się tak dzięki wielkiego magnesowi, który stoi w Jaskini i nie pozwala wielkiej maszynie opuścić jednego miejsca.

Pozostaje jednak wciąż sprawa, by  przestał w nas strzelać swym promieniem. Bookworm zdradzi nam oczywiście jak tego uniknąć. Dzięki lusterkowi umocowanym z pomocą taśmy już więcej razy nie spotka tego kto je włoży nie miłej niespodzianki. Lusterko dostaniemy od Lili. Jednak, by otrzymać taśmę będziemy musieli odwiedzić paru mieszkańców z krainy. Gdy już będzie ono złożone  i będziemy je mieli założone na sobie ,żaden promień robota w nas już nie trafi. Teraz już nie będzie zagrażał całej reszcie wyspy. Do przyszłej środy Profesor postara się obmyślić sposób jak się go pozbyć.
Z okazji rozpoczynającego się weekendu  od Maszyny Niespodzianki dostajemy kolejny interesujący prezent, którym jest lampa. Gdy postawimy ją w chatce  jej promienie zaczną zmieniać kolor. Jasne kolory urozmaicą mile pobyt w domu.
Dnia 20 listopada do katalogu trafił kolejny zestaw ubrań dla chłopca i dziewczyny. Połączone emo wraz z punkiem stworzyło tą niepowtarzalną kolekcję. Dla tych komu przypadła do gustu mogą ją oczywiście zakupić.

Reporterka Rozalinda10

Related Article:

1 komentarze:

Kinia0507 pisze...

Bardzo dobry pomysł z tym magnesem ;D


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template