Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

środa, 10 października 2012

Słaby punkt Stracha

Słabym punktem potwora jest strach przed czarnymi ptakami. Dlatego wystarczy, że powiemy magiczne zaklęcie, które brzmi Alohomora. Więcej dowiecie się sami jeśli odwiedzicie Kamarię.

Od rana już przed Zamkiem oraz na Dziedzińcu spore gromadki pand powtarzają te magiczne słowo. Właśnie w tych dwóch miejscach odbywa się główna akcja. Niektóre z nich dopingują się wzajemnie. Wygląda na to, że już wiele osób ma już dość stwora i chce by jak najszybciej opuścił Panfu. Jeśli chcemy by tak  właśnie się stało warto choć raz czy tam dwa razy dziennie wypowiedzieć zaklęcie. Każdy bowiem może się przyłączyć do tej wielkiej, wspólnej akcji przeciwko Evronowi. Pewnie jeszcze przez parę dni, do końca tego tygodnia będzie się odbywała walka z nieproszonym gościem. Gdy więcej pand się przyłączy to  o wiele prędzej nam to zleci. Na pewno przez okres tych paru dni będziemy świadkami innych ciekawostek. By się nie nudzić w oczekiwaniu na kolejne użycie hasła można samemu wymyślić takie oryginalne oraz niezapomnianie zdanie dopingujące naszych innych znajomych.

Gdy minie 10 minut po tym czasie ptaki odlatują z nad Zamku. Dlatego po pewnym czasie trzeba powtórzyć tamtą czynność. Kiedy osiągniemy 100 procent na liczniku po prawej stronie strach zostanie pokonany. W końcu wtedy po tych długich godzinach przebywania na naszej wyspie strach na dobre odejdzie w zapomnienie.

Reporterka Rozalinda10

Related Article:

1 komentarze:

RN pisze...

Świetne ujęcia, właśnie o to chodzi :)


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template