Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

sobota, 18 lutego 2012

Czy można zrobić coś takiego bez naszej zgody?

Jak każdy wie, magia na Panfu jest wszechobecna. Jest to sprawka naszej ukochanej czarodziejki, Kamarii. Stara się ona, by nasze życie było jak najlepsze. Ale czy jest warto tak "wpychać" tę tajemniczą moc do naszych chatek? Czy można robić to bez naszej zgody?
 Nie wiem, czy inne pandy to zauważyły. Po prostu zmieńcie sobie model chatki na ten, w którym drzwi są obramowane kamieniem. Na górze są znaki runiczne! Wiem, ponieważ mam pewną książkę, w której są one narysowane i opisane. Jeden z nich oznacza "Partnerstwo, przyjaźń". Kto tam zresztą wie, kto je umieścił. Jeszcze bardziej ciekawe jest to, że znaki nie są wyryte. Tworzy je... mech. Jak wiadomo z podstawowych lekcji przyrody, większość mchów rośnie w zaciemnionych miejscach. Więc nie powinien występować w naszych słonecznych mieszkankach! Niedługo może rozwikłamy zagadkę tej tajemniczej rośliny i owych znaków. Spróbuję dowiedzieć się czegoś więcej. Kamaria nie udzieliła mi odpowiedzi.
 Czy powinna robić to bez naszej zgody? Może nie każdy chce, by to zdobiło jego chatkę. Więc najpierw, jeśli ktoś będzie chciał wprowadzić zmiany do naszej chatki, mógłby się nas zapytać o nasze zdanie.

Do your best!

Reporter Evelca

Related Article:

2 komentarze:

RN pisze...

Może więcej jest takich znaków w Panfu...

Evelca pisze...

Wlaśnie próbuję je wszystkie poznajdować. Może to będzie coś, co pozwoli nam zrozumieć bardziej istotę gościnności? W końcu, to nasze chatki, w których powinniśmy przyjmować pandy z uśmiechem na pyszczkach! ;-)

Evelca


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template