Zabronione jest kopiowanie grafiki z Dziennika Elli i Maxa - dotyczy szczególnie katalogów.

niedziela, 8 stycznia 2012

Napasapa coraz bliżej ☺

Z samego rana tłumy pand ustawiają się w kolejkę do Wieży Zamkowej. Jedne są szczęśliwe na wieść, że odwiedzi nas Napasapa. Drugie są jednak smutne, martwią się co dolega kosmicie.

Dziś jeszcze nie pojawił się na naszej wyspie swoim statkiem kosmicznym. Przez teleskop zobaczyć możemy, że jest coraz bliżej. Kamaria informuje nas, że jeśli dalej będzie leciał z taką prędkością to dotrze do nas już w tę środę. Dla niektórych to wielkie zaskoczenie. Ostatnim razem kiedy odwiedził Panfu to wylądował na Wulkanie. Tym razem także mamy się go spodziewać w tym samym miejscu. Wtedy na pewno poznamy powód jego przybycia. Wreszcie znów go ujrzymy. Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i szczęśliwe. Ciekawe co się wtedy wydarzy? Narazie znowu nic więcej nie wiemy. Zostaje nam tylko trzymać kciuki za naszego przyjaciele, by dotarł do nas bezpiecznie. Czy zakończy się to dobrze? Gdy ostatnim razem miał kłopoty wspólnymi siłami zakończyliśmy problem z pojazdem.

Na naszej wyspie nie brakuje także plotek. Jedni mówią, że to ma związek z Evronem, a jeszcze inni powiadają bardziej zdumiewające rzeczy. Jak sami widzicie nie czekajcie już dłużej tylko szybko udajcie się do wróżki.

Prosto z Panfu pisała dla Was Reporterka Rozalinda10


Related Article:

0 komentarze:


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (60)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template