środa, 9 czerwca 2010

Zapomniane piękno fajerwerków


Witajcie <3
W tym artykule pragnę poruszyć temat Wulkanu. A tak dokładniej fajerwerków, które regularnie pojawiają się na niebie ponad Wulkanem. Kiedyś gdy po raz pierwszy zabłysły na ciemnym niebie zbierało się tam wiele pand. Każdy się pchał, patrzył w górę i zachwycony robił buźkę ,,O.o". Tak, dokładnie każdy z biciem serca biegł na Wulkan aby chociaż przez chwilę popatrzeć na ten cud. Wszyscy przynosili aparaty, robili zdjęcia. A teraz...teraz fajerwerki poszły w zapomnienie. Nikt tam nie przychodzi, nikt się tym nie interesuje...Ale przecież to takie piękne i tajemnicze zarazem! Pomyślmy tylko, przecież nie wiadomo kto te
fajerwerki podpala i w jakim miejscu. Jest to ekscytująca tajemnica, która wymaga rozwiązania ;]
Liczę na waszą liczną obecność na pokazie sztucznych ogni ;]
Pozdrawiam Reporterka Weranika3 



Related Article:

1 komentarze:

~ Beri pisze...

Droga weraniko czy możesz mi pomóc napisz najlepiej na mojego e-maila
bari10@autograf.pl

Prześlij komentarz


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (59)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

Najlepsze Blogi Panfu
widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template