Witajcie <3
W tym artykule pragnę poruszyć temat Wulkanu. A tak dokładniej fajerwerków, które regularnie pojawiają się na niebie ponad Wulkanem. Kiedyś gdy po raz pierwszy zabłysły na ciemnym niebie zbierało się tam wiele pand. Każdy się pchał, patrzył w górę i zachwycony robił buźkę ,,O.o". Tak, dokładnie każdy z biciem serca biegł na Wulkan aby chociaż przez chwilę popatrzeć na ten cud. Wszyscy przynosili aparaty, robili zdjęcia. A teraz...teraz fajerwerki poszły w zapomnienie. Nikt tam nie przychodzi, nikt się tym nie interesuje...Ale przecież to takie piękne i tajemnicze zarazem! Pomyślmy tylko, przecież nie wiadomo kto te
fajerwerki podpala i w jakim miejscu. Jest to ekscytująca tajemnica, która wymaga rozwiązania ;]
Liczę na waszą liczną obecność na pokazie sztucznych ogni ;]
Pozdrawiam Reporterka Weranika3
Related Article:



Marcin 




















1 komentarze:
Droga weraniko czy możesz mi pomóc napisz najlepiej na mojego e-maila
bari10@autograf.pl
Prześlij komentarz