środa, 16 czerwca 2010

Środa, 16 czerwca na Mistrzostwach Świata w RPA

Hej Pandy!

Dziś kolejne trzy mecze na Mundialu w RPA. Już grają ze sobą drużyny Hondurasu i Chile. Obie jedenastki pochodzą z Ameryki Południowej. Na razie prowadzi drużyna z Chile i to jest chyba faworyt tego spotkania. Sędzia pokazał już trzy razy żółty kartonik :)
Mimo znacznej przewagi drużyna z Chile nie strzeliła drugiej bramki i mecz zakończył się skromnym 1:0. Drużyna z Chile zasłużenie wygrała!

W tej chwili trwa druga połowa spotkania Hiszpania - Szwajcaria. Szwajcarzy byli skazani na porażkę. Tak chyba obstawiali wszyscy fachowcy od piłki nożnej i zwykli kibice. Tymczasem mimo wielkiej przewagi zawodników hiszpańskich prowadzi drużyna ze Szwajcarii.
To będzie wielka sensacja, o ile takim rezultatem skończy się ten mecz.
Hiszpanie nadal atakują bramkę przeciwnika ale bramka wyrównująca nie pada.
Mecz kończy się rezultatem 0:1 i jest to wielka SENSACJA!

Właśnie przed chwilą Wasz Reporter sprawdził
swoją kartę zakładów i okazało się, że zdobyłem złoty puchar za trafne wytypowanie trzech wyników drużyn z jednego kontynentu. Ja trafiłem drużyny z Ameryki Południowej.

W trzecim dzisiejszym meczu RPA gra z Urugwajem. Urugwaj strzelił bramkę w 24 minucie. Gra jest zacięta i nawet jeden z graczy RPA musiał zejść z boiska po otrzymaniu czerwonej kartki. Druga bramkę dla Urugwaju strzelił z karnego Diego Forlan. To jego druga bramka w tym meczu. Kolejna bramka padła w 90 minucie.
Mecz zakończył się wynikiem 0:3. Wygrał oczywiście Urugwaj, czyli kolejny przedstawiciel Ameryki Południowej.