wtorek, 8 czerwca 2010

Dziękujemy Reporterom!

Hejka!
Na NK przed chwilą przyszedł mi list:

To był zwrot na
mój list:


Oczywiście dodałem go ;)

A spójrzcie tylko na to:

Na co ja:



Jeżeli będzie coś nowego od razu o tym napiszę ;)



Related Article:

6 komentarze:

RN pisze...

Świetne potwierdzenie :)
Ciekawe gdzie jest to Ich Forum?
Na oficjalnej stronie nie mogę znaleźć...

EMM pisze...

To jest na naszej-klasie, Tamaki ;)

Allinnes pisze...

To na 100% nei ejst parwdziwi Ella i MAx bo oni anposiali z błedem !

RN pisze...

To fakt, że jest błąd.
Ale ta strona jest podana na oficjalnej stronie Panfu jako Ich.

Eryk pisze...

heheh dziwne

Anonimowy pisze...

A Spydy jest taki tym przejęty : ) Ale ja też się bardzo cieszę : )

Prześlij komentarz


Related Posts with Thumbnails
 

Wspólne opowiadanie

Chcesz być współautorem tego opowiadania?
Dopisz kolejne zdanie lub dwa :)
[ Zobacz | | Napisz ]

Licencje

Ostatnie numery:

Search This Blog

Archiwum

Roczniki:

2009 (1037) 2010 (2986) 2011 (464) 2012 (458) 2013 (59)

Kalendarz

Kapsuła Czasu

Czytelnicy

Miejsce na Twoją Reklamę:

[ Zobacz | | Napisz ]

Najlepsze Blogi Panfu
widgets
Copyright 2010 Reporterzy Panfu. All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin and Tamaki l Home Recording l Blogger Template