czwartek, 17 czerwca 2010

Czwartek, 17 czerwca na Mistrzostwach Świata w RPA

Hej Pandy!

Dziś kolejne emocje na Mundialu w RPA. Już zakończył się jeden mecz między Argentyną i Koreą Południową. Spotkały się drużyny które wygrały swoje pierwsze mecze. Tym razem lepsza okazała się drużyna Argentyny. Miała sporą przewagę i potwierdziła to strzelając cztery bramki. Ekipa z Korei dzielnie się broniła i strzeliła honorowego gola.
Mecz zakończył się wynikiem 4:1.
To na razie największa ilość bramek strzelonych w jednym meczu na tych mistrzostwach.

Od kilkudziesięciu minut trwa mecz pomiędzy drużynami Grecji i Nigerii.
Prowadzą Nigeryjczycy 1:0 po celnym trafieniu w 16 minucie.
Grecja niestety gra słabo na tych mistrzostwach. Jeśli przegrają ten mecz, to mogą już się pakować do powrotu do domu ;)
Chyba Grecy nie chcą wracać do domu bo strzelili bramkę wyrównującą.
Nigeria gra w dziesięciu bo jeden z zawodników otrzymał czerwona kartkę.
Przewagę w ilości zawodników wykorzystali Grecy i wygrali to spotkanie rezultatem 2:1.

Właśnie dobiegła końca pierwsza połowa meczu Francja- Meksyk. Jest na razie remis 0:0.
W żółtych kartkach też jest remis 1:1 :)
W drugiej połowie Meksyk strzela dwie bramki i wygrywa 2:0! Francuzi są słabi i raczej już nie maja szans na wyjście z grupy.