Hejka Sara nie tylko reporterzy ci składają życzenia
Wszystkiego najlepszego! Życia Baśniowego... Dużo miłości, niech w twym sercu zagości. Życzę ci też żebyś była także szczęśliwa Nie bardzo kochliwa... Być może płaczliwa... Szanuj zawsze i wszędzie ludzi, Nawet Gdy ktoś bardzo marudzi. Nie zaznaj nigdy bólu ani głodu... Miej u kogoś ciepło,nigdy chłodu... Ucz się pilnie w szkole, byś była mądra ... Niech z ciebie wyrośnie dziewczyna rozsądna:)
6 komentarze:
Sto lat : )
Sto lat!
Wszystkiego najlepszego Saro
Naj Naj Sara :)
Dziękuję ;))
Hejka Sara nie tylko reporterzy ci składają życzenia
Wszystkiego najlepszego!
Życia Baśniowego...
Dużo miłości,
niech w twym sercu zagości.
Życzę ci też
żebyś była także szczęśliwa
Nie bardzo kochliwa...
Być może płaczliwa...
Szanuj zawsze i wszędzie ludzi,
Nawet Gdy ktoś bardzo marudzi.
Nie zaznaj nigdy bólu ani głodu...
Miej u kogoś ciepło,nigdy chłodu...
Ucz się pilnie w szkole, byś była mądra ...
Niech z ciebie wyrośnie dziewczyna rozsądna:)
Życzy: Misiuu170
Prześlij komentarz