Nie mam pojęcia kto go zostawił.Postanowiłem zorganizować śledztwo.Teraz wiem, że ani to Kamaria nie zostawiła ani żaden pracownik Panfu.Pozostaje tylko jedna opcja.Zostawić mogła to jakaś Panda/Pandy.Niestety na pewno nie dowiemy się kogo to jest, ale może kiedyś tej Pandzie/Pandą przypomni się i przyjdzie/przyjdą po tą rzecz.~Reporter Gawus
Related Article:

Marcin 




















2 komentarze:
Dawno nie "słyszałem" twoich artykułów :)
Teraz się cieszę, że mogę go przeczytać :)
To jest 4 Boom.
Prześlij komentarz